Biz Kimiz?

20 yılı aşan sektör deneyimiyle endüstriyel etiket, promosyonel ürünler, elektronik cihazlar ve hediye setlerinin üretimi yapan EFE Ajans, çevreye duyarlı yenilikçi üretim yönetimi, üstün kalite hassasiyeti ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile değer üretmeyi ilke haline getirmiştir. 

Markanızın ve ürününüzün etkileyici sunumunun, kurumsal imajınızın güçlendirilmesinin ve estetikten fonksiyonelliğe ilerleyen ürün yönetimi yolculuğunuzun her aşamasında dinamik ve uzman kadromuz ile sizi dinliyor ve taleplerinize en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Kalitenin iyi bir ürün üretiminin fazlası olduğunun bilinciyle kurumsal değerlerimizi koruyoruz. Üretim ve Tedarik Zinciri verimliliğimiz doğrultusunda fiyat performans oranı çok yüksek, üstün kaliteli ve çevreye dost ürünlerimizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.  

Elektrikten tarım sektörüne, medikalden yapı sektörüne çok geniş bir perspektifte yerel ve global müşterimize üretim çözümleri sunuyoruz. 20 sene önce serigrafi tekniği ile üretim yaparak çıktığımız bu yolda heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden kendimizi sürekli geliştirerek sizlere hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Kurumsal Bilgiler

VİZYONUMUZ
İleri teknoloji, yüksek verimlilik, inovasyon ve mükemmel kalite anlayışını iş süreçlerinin her aşamasına yerleştiren, sürekli gelişen, uluslararası standartlara sahip, dünyanın önde gelen etiket üreticilerinden olmak.

MİSYONUMUZ
Ürettiğimiz çevre dostu ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarına değer katmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Kalite: Ürünlerimizin kalitesini uluslararası standartlar doğrultusunda muhafaza ederek en üst seviyede tutarız.
Saygı: Birbirimize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve doğaya saygı gösterir, ilişkilerimizi saygı ve yapıcı iletişim temelinde geliştiririz.
Güven: İlişkilerimizi güvene dayalı olarak yürütür, dürüst, açık ve şeffaf iletişim şeklini benimseriz.
Takım Çalışması: İşbirliğine önem verir ve katılımcı yönetim tarzını uygularız.
Verimlilik: Kaynak kullanımını optimize ederek süreç verimliliğini ön planda tutarız.